Саме в цей час конференц-центр “МДХ” прийняв більше 30 чоловік, які з’їхалися з різних куточків України (Київ, Хмельницький, Черкаси, Житомир, Закарпаття, Одеса), які є волонтерами ВМКПО “ВИБІР” і працюють з дітьми категорії ризику в Денних Центрах, або тільки планують розпочинати цю роботу. Всі вони одностайно зібралися сюди, щоб навчитися яким чином ми можемо робити соціально корисну роботу на більш високому рівні.
Поділитися міжнародним досвідом у цій сфері приїхали досвідчені соціальні працівники Гвен Росс (Шотландія) і Стівен Кнох (Північна Ірландія), які спеціалізуються в цій сфері вже більше 30 років допомагаючи як на державному рівні, так і на рівні волонтерських команд у різних країнах.
Вразило те, наскільки просто і доступно вони навчили учасників конференції, як надавати допомогу дітям, які потрапили в біду і страждають від прояву насильства з боку дорослих. Розглянули різні методики як помітити серед групи дітей тих, хто потребує реабілітації і як проводити подібну відновлюючу роботу з ними в рамках роботи Денного Центру.
Також варто відзначити, що просто приємно було зібратися з людьми, які не дивлячись на страшні цифри і нерозуміння з різних сторін продовжують вкладати частинку свого серця у дітей, допомагаючи їм проживати не найлегші дні в їх житті!
Гарячі дискусії, пошук рішень відкритих питань, обмін досвідом – все це підбадьорює йти далі, шукати виходи з здавалося б “глухих кутів”!

Деякі відгуки про конференцію:

“Багато корисної інформації, прекрасні досвідчені спікери і чудове обслуговування!”

“Семінари мені дуже сподобалися, розглядалися хороші і актуальні теми. Дізналася дещо нове про те, як знайти спільну мову з дітьми, і що ні в якому разі не потрібно падати духом”

“Багато дізналася про документ, який розробляє “ВИБІР”, багато цікавих практичних рад”

“Дізналася як бути гарним наставником. Деякі правила поведінки з дітьми. Що робити у разі зіткнення з різними видами насильства над дітьми – і як їх захистити”

“Як краще організувати служіння, щоб воно було більш ефективним (презентація про будівництво Будиночка)”