На базі молодіжного центру «Час змін» с. Маків розпочався цей довгоочікуваний відпочинок. Цього літа була можливість надати відпочинок для 46 дітей з 8 до 15 років з командою 19 чоловік, троє з яких випускники Хмельницького Денного Центру.
Все відбувалося так: коли діти під’їжджали до бази їх перестріла молодь з команди, щоб зробити перевірку за допомогою різних завданнь. Тому дітям, щоб дістатися до бази відпочинку потрібно було згуртуватися та пройти їх. Таким чином діти ознайомилися з місцевістю, що оточувала базу!
Першого дня діти звісно знайомилися зі своїми наставниками й обживалися на базі – це був ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВА.
А далі кожний день якось називався – другий день – ДЕНЬ СПОКУС, коли було цікаво спостерігати за тим, як діти брали або робили те, що було заборонено. За що, в кінці дня, коли всі мирно вляглися в свої ліжечка, група порядку підняла всіх, хто був замічений в порушенні правил, й змусила порушників повіджиматися або поприсідати. А вранці дітям пояснили, що таким чином ми часто в нашому житті робимо щось заборонене, не чикаючи за це покарання, але Бог справедливий і за все доведеться відповідати перед Ним.
Третій день – був ДЕНЬ НАВПАКИ. Під час загальної гри у футбол дітям відразу ж видали 2 м’ячі, а пізніше вибігли наставники з віниками, швабрами та відрами й почали заважати їм грати. Дітям важко було зрозуміти, що робити в такому хаосі, але всім було дуже весело. А на вечірню програму всі одягнулися навиворіт тому виглядали досить кумедно.
Впродовж всього відпочинку проходили біблійні години, на яких за бажанням учасники розглядали деякі з тих якостей, які показують, яким є Наш Бог. А на ранкових зустрічах вони замислювалися та шукали відповіді на питання «хто я?», і «що мені подобається?».
Наступним був ДЕНЬ ПОСМІШОК – в якому найвеселішим моментом було загальне обливання. Для цього всі вийшли на природу до джерела з чистою водою, де вдосталь пообливалися.
А  в передостанній день, вірніше вечір усі вечеряли на природі біля вогнища, де посмажили на всіх сардельки і картоплю. Після чого всі задоволені повернулися в корпус, де їх чекав особливий вечір та гості – приїхав диякон церкви «Дім Євангелія» Валерій Олександрович зі своєю дружиною Наталією, який розповів, як він уявляє Бога. А потім кожен міг написати те, в чому відчуває провину або хоче виправитися і прибити до хреста на знак того, що ми віддаємо це Богові. Після цього кожна група мала нагоду піти зі своїм наставником в обладнані місця, де кожен з дітей поділився своїми переживаннями та враженнями, запалюючи вогники маленьких свічок. Було багато всіляких емоцій та сліз радості, печалі.
В день роз’їзду лідери з дітьми всі разом приїхали на вечірнє служіння в церкву «Дім Евангелія», яка була основним організатором і спонсором цього відпочинку для дітей. Тут кожен загін міг прийняти участь в програмі й показати те, що діти підготували впродовж всього тиждня. Все прошло дуже цікаво й просто – діти розповідали вірші, які самі написали, показували сценки, співали пісні.  Це було великим підбадьоренням для церкви, до того ж на дитячу програму прийшли деякі з батьків цих дітей, які проживають в самому Хмельницькому.
Подяка Богу за все!