В п’ятницю 12 червня на завершальній зустрічі цього навчального року команда денного центру “Перлина” провела свято першого випуску. В центрі уваги опинилися 4 випускники – 2 хлопця та 2 дівчини, які вже протягом 2-3 років регулярно відвідували зустрічі ДЦ.

Привітати їх та сказати слова настанов були запрошені: Геннадій Янченко – молодіжний лідер місцевої церкви, на базі якої й проходять зустрічі ДЦ; Гураль Надія – координатор соціального відділу ВМКПО “ВИБІР”; Андрій Талько – координатор відділу “Виховання лідерів”, МДХ і керівник молоді Житомирської області; Павло Михайлович Храпак – пастор місцевої церкви.
Усі вони бажали дітям не зупинятися на досягнутому, а продовжувати слідувати вибраною дорогою й при цьому допомагати людям, що оточують їх.

Особливу вдячність хочеться висловити тим наставникам, які впродовж всіх цих років вкладали частинку свого серця в цих дітей: вчили, готували, прибирали або навіть просто підбадьорювали їх.

Також надихає те, що на це свято прийшла мама однієї з випускниць, та й особисто подякувала наставників денного центру за допомогу у вихованні дочки. Окрім поздоровлень всі діти отримали цінні подарунки, які ще знадобляться їм в подальшому житті та вітальні грамоти.

На закінчення всі разом зібралися за солодким столом й дивилися цікаві фотографії випускників, як вони помінялися за цей час.  Вдячні Богові за цих дітей і молимося, щоб Він зберіг їх від зла!