Під час шкільної оздоровчої програми проходив денний табір «БУМ» – (Будні Української Молоді). Для проведення якого об’єдналися усі хто зміг: адміністрація школи та місцева влада, фонд «Добра Воля» та ВМКПО «ВИБІР», Хмельницька та Вінницька молодь, а також місцеві церкви. Такими спільними зусиллями зуміли провести незабутнє соціально та духовний корисний час для 140 дітей, які отримали безліч приємних вражень.
Адже 8 дитячих груп змагалися між собою, як на спортивному майданчику в естафетах, так і на сцені в конкурсах та різних постановках. Усі разом діти вивчили багато пісень, а також ті, хто хотіли, могли розібрати цікаві історії з Біблії про Данила, який у всіх життєвих ситуаціях довіряв Богові. Крім того щодня всім табором грали в ігри, де треба було і бігати і думати всією групою, щоб перемогти. Найяскравішою з них виявилася гра «Життя за годину», де діти мали нагоду не лише повчитися в школі, але й в університеті, попрацювати на роботі, зіграти весілля, стати «зіркою сцени»,  побувати за кордоном – а ті, хто при цьому трохи заробив, купували дарунки в спеціальному магазині.
Втішало те, що в таборі були майже всі діти, які відвідували зустрічі денного центру і вони відчували себе набагато впевнініше, ніж інші. Хотілося б і далі продовжувати зустрічі з ними, щоб вони ще більше могли проявляти свої здібності й таланти.
Команда табору «БУМ».