В ході цієї перед Пасхальної поїздки директор “Молодь для Христа” Андрій Костишин та координатор соціального відділу Надія Гураль змогли відвідати чотири дитячих зустрічі в Денних Центрах та поспілкуватися з місцевими дітьми та наставниками. А також особисто роздати всім дівчаткам взуття, яким нас благословила церква пастора Крега (штат Колорадо, США).

В Житомирській області ми відвідали Пасхальну зустріч ДЦ “Перлина” с. Івановка, де було присутньо 20 дітей, які саме тоді робили вітальну листівку батькам. Також був час поспілкуватися з командою та передати взуттєве благословіння для ДЦ “Перлина” та ДЦ “Чисте серце” м. Житомир. Слава Богу, були й більші розміри взуття, тому ми змогли благословити команду – дівчат-волонтерів, а також пощастило деяким мамам хлопців.

Ще була нагода зустрітися з лідерами команди, в  яких є бажання також почати роботу з дітьми ризику в м. Житомир, та обговорити варіанти відкриття ще одного ДЦ в іншому районі цього міста. Сподіваємося, щоб збереться команда вірних людей для цїєї справи.

В Хмельницькій області проходіла зустріч першої групи ДЦ, де 10 дітей та стільки ж помічників з молоді проводили репетицію постановки на Пасхальну зустріч молодіжного клубу та вчили пісні, щоб поїхати в маленькі церкви нашої області й прийняти участь там в служінні. Тут дівчта також зраділи, отримавши по новій парі літнього взуття.

В ДЦ с. Вовковинці прийшло 10 дітей на зустріч та знову були нові діти - братик і сестричка. Тут на додаток до взуття була можливість роздати нові джинсові курточки, якими нас благословили люди, що працюють на Хмельницькому речовому ринку.

А також встигли на зустріч в ДЦ с. Слобода Гулівська, де змогли розім’яти кісточки та пограти у волейбол, поспівати пісні й поспілкуватися з дітьми та хмельницькою молоддю, яка проводе тут зустрічі. І тут знайши взуття не лише дівчаткам, але і для декількох сімей, яким це було якраз до речі.

В ході цього туру ми відновили контакти з денним центром в Черкасах, де продовжується постійна робота з дітьми ризику, близько 20 з яких приходять на зустрічі кожний понеділок та п’ятницю. Ми зібрали їм взуття та курточки. А також благословили дітей, які приходять на зустрічі в с. Нове Залісся Київської області.

Слава Богу за безліч вражень та підбадьорення, які всі отримали в ході цієї поїздки! За тих людей, які благословили нас речами та зробили цей тур можливим! Сподімаємося, що разом ми зможемо допомогти ще багатьом дітям в їх потребах!