Ця подія проходила на святковому богослужінні в церкві «Дім Евангелія» м. Хмельницький, куди за доброю традицією були запрошені діти та вчителя з будинку-інтернату, над яким вже багато років церква несе шефство.

В цьому році досить особливо готувався Різдвяний вечір учасниками денного центру – вони навіть зібрали свій маленький хор. Сприяла цьому Люба – одна з постійних добровільних помічниць, яка виявила бажання займатися додатково з дітьми, після того як пройшла навчання в ХРБК м. Дунаєвці за фахом регент хору. Вони разом вивчили декілька Різдвяних пісень. А також позаймалася з Вікою і вони чудово заспівали дуетом.

Учасники денного центру підготували для гостей постановку під назвою «Пророцтва на всі часи», яка розповідала про те, які пророцтва в Біблії вказували на народження Ісуса Христа. Ця сценка супроводжувалася діалогом Ангела та Малюка, а усі інші учасники відтворювали події різних біблійних сюжетів. Яскраві костюми, переживання, гості – все це зробило цей вечір яскравим та незабутнім і для гостей і для самих учасників програми!