на яку приїхали діти з Денних Центрів Хмельницької області. Зустріч проходіла в м. Хмельницький в приміщенні церкви «Голгофа» з 12 до 17 години і на неї зібралося 35 дітей і 25 молодих людей з організаторів відпочинку. Тут діти згадували свої кричалки, девізи, пісні, які вони придумували влітку і ті, які співали всі разом. Дивилися фото і відео з відпочинку, що виявилося найцікавішим, хоч на хвилину поринути в ту літню атмосферу і пригадати те, що переживали там.  Ведуча Люба змогла всіх зібрати по групах і розвеселити своїми веселими іграми і жартами Сценка «Сіль», яку підготувала команда, розкривала тему всієї нашої зустрічі – чи є ми насправді сіллю для людей, що оточують нас, і після відпочинку. Про що розповідаємо іншим своїми справами і вчинками, і як це можна зробити  –  детально розповів нам диякон церкви «Будинок Євангелія» Валерій Олександровіч. Подяка Богу і тим, хто пожертвував фінанси на цей захід, щоб кожний з дітей міг отримати подарунок – ручки і зошити для школи, диск з фото з табору, і смачний обід! А також вручити подяки всій команді, яка допомагала цього літа. Після цього всі діти були запрошені на заняття в Денні Центри в Хмельницькому і по області, які відновлюють свої регулярні зустрічі після літніх канікул. На завершення зустрічі, всі зібрались на загальне фото – на довгу пам’ять!

відбулася на початку навчального року,  після дивного літнього відпочинку. На неї зібралися майже всі лідери зі своїми командами, щоб поспілкуватися і обговорити плани на цей рік. Як не дивно, але метою зустрічі було познайомити цю молодь між собою, тому що вони займаючись однією справою, зустрічаються лише на великих зустрічах з дітьми, або з командою ВМКПО “ВИБІР” щодо питань розвитку їх діяльності. Кожна команда (або лідер) розповіли і поділилися гарними новинами і потребами  в своїй роботі.
Подяка Богу і людям, які підтримують фінансово, тому що в нас була можливість вручити кожному лідерові «подяку» тим, хто посвячено працював протягом минулого навчального року від ВМКПО «ВИБІР», і ресурсний матеріал по дитячому служінню для всієї команди. Всі, хто залишився на чаювання мали нагоду ближче один з одним познайомитися і поділитися особливими моментами, які вони переживали за цей рік в своєму житті.
Одностайно вирішили, що варто продовжувати такі зустрічі і періодично збиратися разом, тому що це велике підбадьорення і підтримка – поспілкуватися з тими, хто тебе добре розуміє!

Впродовж трьох днів Надія Гураль і Людмила Кашуба, співробітники соціального відділу ВМКПО “ВИБІР” мали можливість поспілкуватися з місцевою командою, яка має бажання почати служіння з неблагополучними дітьми. Разом вони розглянули основні моменти, з чого краще починати роботу в цьому напрямку, та що необхідно підготувати заздалегідь.
А також різні варіанти, щоби розпочати єфективне дитяче служіння в цій місцевості. Сподіваємося, що в їм вдасться крок за кроком втілити в життя ці задуми та реалізувати при цьому всі таланти, що вони мають.
Особлива вдячність всім, хто причепний до організації конференцій з питань лідерства – велика радість допомагати тим, хто хоче робити щось корисне і шукає шляхи як краще!

На базі молодіжного центру «Час змін» с. Маків розпочався цей довгоочікуваний відпочинок. Цього літа була можливість надати відпочинок для 46 дітей з 8 до 15 років з командою 19 чоловік, троє з яких випускники Хмельницького Денного Центру.
Все відбувалося так: коли діти під’їжджали до бази їх перестріла молодь з команди, щоб зробити перевірку за допомогою різних завданнь. Тому дітям, щоб дістатися до бази відпочинку потрібно було згуртуватися та пройти їх. Таким чином діти ознайомилися з місцевістю, що оточувала базу!
Першого дня діти звісно знайомилися зі своїми наставниками й обживалися на базі – це був ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВА.
А далі кожний день якось називався – другий день – ДЕНЬ СПОКУС, коли було цікаво спостерігати за тим, як діти брали або робили те, що було заборонено. За що, в кінці дня, коли всі мирно вляглися в свої ліжечка, група порядку підняла всіх, хто був замічений в порушенні правил, й змусила порушників повіджиматися або поприсідати. А вранці дітям пояснили, що таким чином ми часто в нашому житті робимо щось заборонене, не чикаючи за це покарання, але Бог справедливий і за все доведеться відповідати перед Ним.
Третій день – був ДЕНЬ НАВПАКИ. Під час загальної гри у футбол дітям відразу ж видали 2 м’ячі, а пізніше вибігли наставники з віниками, швабрами та відрами й почали заважати їм грати. Дітям важко було зрозуміти, що робити в такому хаосі, але всім було дуже весело. А на вечірню програму всі одягнулися навиворіт тому виглядали досить кумедно.
Впродовж всього відпочинку проходили біблійні години, на яких за бажанням учасники розглядали деякі з тих якостей, які показують, яким є Наш Бог. А на ранкових зустрічах вони замислювалися та шукали відповіді на питання «хто я?», і «що мені подобається?».
Наступним був ДЕНЬ ПОСМІШОК – в якому найвеселішим моментом було загальне обливання. Для цього всі вийшли на природу до джерела з чистою водою, де вдосталь пообливалися.
А  в передостанній день, вірніше вечір усі вечеряли на природі біля вогнища, де посмажили на всіх сардельки і картоплю. Після чого всі задоволені повернулися в корпус, де їх чекав особливий вечір та гості – приїхав диякон церкви «Дім Євангелія» Валерій Олександрович зі своєю дружиною Наталією, який розповів, як він уявляє Бога. А потім кожен міг написати те, в чому відчуває провину або хоче виправитися і прибити до хреста на знак того, що ми віддаємо це Богові. Після цього кожна група мала нагоду піти зі своїм наставником в обладнані місця, де кожен з дітей поділився своїми переживаннями та враженнями, запалюючи вогники маленьких свічок. Було багато всіляких емоцій та сліз радості, печалі.
В день роз’їзду лідери з дітьми всі разом приїхали на вечірнє служіння в церкву «Дім Евангелія», яка була основним організатором і спонсором цього відпочинку для дітей. Тут кожен загін міг прийняти участь в програмі й показати те, що діти підготували впродовж всього тиждня. Все прошло дуже цікаво й просто – діти розповідали вірші, які самі написали, показували сценки, співали пісні.  Це було великим підбадьоренням для церкви, до того ж на дитячу програму прийшли деякі з батьків цих дітей, які проживають в самому Хмельницькому.
Подяка Богу за все!

Під час шкільного оздоровчого табору молодь з Хмельницької церкви «Дім Євангелія» провела веселу та духовно корисну програму для 25 місцевих дітей. Їм дуже сподобалося разом співати пісні й робити різні саморобки, до того ж кожному, хто вже вміє читати подарували Новий Заповіт та пояснили як його читати, щоб краще розуміти те, що там написано. А також пограти у веселі ігри та конкурси.
Особлива подяка всім, хто посприяв проведенню цього заходу та надалі підбадьорює здійснювати суспільно корисну роботу для дітей. Тому з вересня ми плануємо відкрити денний центр для дітей с. Черепова, і вже переживаємо, щоб зібрати постійну команду соціально активної молоді для цього.

В п’ятницю 12 червня на завершальній зустрічі цього навчального року команда денного центру “Перлина” провела свято першого випуску. В центрі уваги опинилися 4 випускники – 2 хлопця та 2 дівчини, які вже протягом 2-3 років регулярно відвідували зустрічі ДЦ.

Привітати їх та сказати слова настанов були запрошені: Геннадій Янченко – молодіжний лідер місцевої церкви, на базі якої й проходять зустрічі ДЦ; Гураль Надія – координатор соціального відділу ВМКПО “ВИБІР”; Андрій Талько – координатор відділу “Виховання лідерів”, МДХ і керівник молоді Житомирської області; Павло Михайлович Храпак – пастор місцевої церкви.
Усі вони бажали дітям не зупинятися на досягнутому, а продовжувати слідувати вибраною дорогою й при цьому допомагати людям, що оточують їх.

Особливу вдячність хочеться висловити тим наставникам, які впродовж всіх цих років вкладали частинку свого серця в цих дітей: вчили, готували, прибирали або навіть просто підбадьорювали їх.

Також надихає те, що на це свято прийшла мама однієї з випускниць, та й особисто подякувала наставників денного центру за допомогу у вихованні дочки. Окрім поздоровлень всі діти отримали цінні подарунки, які ще знадобляться їм в подальшому житті та вітальні грамоти.

На закінчення всі разом зібралися за солодким столом й дивилися цікаві фотографії випускників, як вони помінялися за цей час.  Вдячні Богові за цих дітей і молимося, щоб Він зберіг їх від зла!

Під час шкільної оздоровчої програми проходив денний табір «БУМ» – (Будні Української Молоді). Для проведення якого об’єдналися усі хто зміг: адміністрація школи та місцева влада, фонд «Добра Воля» та ВМКПО «ВИБІР», Хмельницька та Вінницька молодь, а також місцеві церкви. Такими спільними зусиллями зуміли провести незабутнє соціально та духовний корисний час для 140 дітей, які отримали безліч приємних вражень.
Адже 8 дитячих груп змагалися між собою, як на спортивному майданчику в естафетах, так і на сцені в конкурсах та різних постановках. Усі разом діти вивчили багато пісень, а також ті, хто хотіли, могли розібрати цікаві історії з Біблії про Данила, який у всіх життєвих ситуаціях довіряв Богові. Крім того щодня всім табором грали в ігри, де треба було і бігати і думати всією групою, щоб перемогти. Найяскравішою з них виявилася гра «Життя за годину», де діти мали нагоду не лише повчитися в школі, але й в університеті, попрацювати на роботі, зіграти весілля, стати «зіркою сцени»,  побувати за кордоном – а ті, хто при цьому трохи заробив, купували дарунки в спеціальному магазині.
Втішало те, що в таборі були майже всі діти, які відвідували зустрічі денного центру і вони відчували себе набагато впевнініше, ніж інші. Хотілося б і далі продовжувати зустрічі з ними, щоб вони ще більше могли проявляти свої здібності й таланти.
Команда табору «БУМ».

На ньому була присутня координатор соціального відділу Надія Гураль. Ця подія проходила на ранковому зібранні церкви “Блага Звістка”, на базі якої відбуваються зустрічі цого денного центру. Першими випускниками  стали 4 дівчини, які близько двох років відвідували зустрічі кожного понеділка та п’ятниці. Вони підготували декламацію за програмою “ВЄ-дітям” та показали її перед врученням дипломів. Пастор церкви привітав кожну особисто та благословив їх. На закінчення Надія Гураль привітала дівчат з їх досягненнями та побажала не зупинятися, але підкоряти нові вершини. А також подякувала лідерам та команді помічників, які вклали частинку свого серця в цих дітей, й тим людям в церкві, які підтримували роботу денного центру протягом цього часу.
Після всіх урочистостей була можливість ще поспілкуватися з дівчатами за чашкою чаю, а також з Наталією, лідером денного центру м. Черкаси.

Співробітники ВМКПО “Вибір” Крохмаль Тетяна і координатор соціального відділу Гураль Надія мали нагоду побувати на зустрічі ДЦ Троєщина, м. Київ.  В ході цієї зустрічі Надія Гураль познайомилась з дітьми та поспілкувалась з ними, поки вони грали в різні розвиваючі ігри та розгадували головоломки. Цього разу діти роздумували з Тетяною про те як добре, що в них є мама. Також кожен міг поділитися тими якостями за які вони люблять свою маму, прагнучи написати їх якомога більше. А потім з Надією зробити “сердечко дружби”, і поглянути як багато переплетень потрібно, щоб наші стосунки з друзями, мамою або Богом були міцними та красивими. Всі діти на відмінно зробили цю саморобку. На завершення зустрічі ми всі дружньо вишокувалися  для загальної фотографії зі своїми красивими сердечками!
Також була можливість зустрітися та познайомитися з керівниками Деснянською районного центру служб для молоді на базі якого проходять зустрічі цього денного центру.

Президент ВМКПО “ВИБІР” Андрій Костишин та координатор соціального відділу Гураль Надія з партнерами МБФ “Молодь для Христа” з Північної Ірландії Малколмом і Карсоном, відвідали зустріч в ДЦ “Перлина” м. Житомир. Позаймавшись на комп’ютерах діти зібралися в тісне коло, щоб поспілкуватися та познайомитись з іноземними гостями. Це був забавний час, коли діти могли розпитати про найрізноманітніші речі у Малколма та вислухати його думку про це. Діти зачипили усі теми – про сім’ю та дітей, домашніх тварин, машини й навіть про футбол. Потім послухали пораду від Малколма як залишатися завжди зеленими та свіжими в Бозі.  А також з Інною, помічником денного центру, змогли поміркувати про те до чого в нашому житті приводить заздрість на прикладі Іосифа та його братів. Дуже приємно, що діти вільно почувають себе в денному центрі та з радістю допомагають накрити столи для обіду й поприбирати приміщення після зустрічі.

Подяка Богу та всім задіяним людям, що ці діти можуть збиратися на подібні зустрічі!