Свято проходило в приміщенні соціальної служби, де проводяться зустрічі цього денного центру. Цого разу діти брали участь в Новорічному спектаклі, в якому показали, як недивлячись на заздрість та злість деяких осіб, все ж таки перемагає добро та любов.

Головними глядачами на цьому святі були батьки та рідні дітей, які заздалегідь потурбувалися про костюми та прийшли підтримати їх під час виступу.

Робітники та волонтери ВМКПО “Вибір” провели цікаві конкурси та роздали дітям подарунки, що приготували люди, які підтримують нашу діяльність.

Висловлюємо подяку всім, хто потурбувався, щоби це свято пройшло так яскраво та весело для дітей!

В цей день відбулося одразу дві різдвяні зустрічі, які провела команда волонтерів з м.Хмельницький.

В с.Ялтушків зустріч проходила в місцевому кафе, де для дітей приготували смачний обід. Також була гарна нагода більше познайомитись з дітьми, спілкуючись за столами та граючи в одній команді. І звісно послухали про справжню цінність Різдва для кожного з нас.

Подібна зустріч, але вже в домашній атмосфері пройшла й в с. Слобода Гулівська. Тут діти змагались вітаючи один одного, та розповідаючи все, що знають про Різдвяні події, відповідаючи на цікаві запитання.

Всі діти отримали чудові подарунки, підготовлені місією “Сумка самарянина” та з безліччю яскравих вражень розійшлись по домівках.

Денний центр с. Ялтушків

Денний центр с. Слобода Гулівська

Різдво – це чудовий час, коли всюди звіщається вістка про народження Ісуса Христа!

З 24 по 27 грудня 2008 року проводилися різдвяні свята в денних центрах “Перлина” та “Чисте серце” м. Житомир, а також в денному центрі “Перлинка” в с.Іванівка Житомирської області.

В кожному денному центрі проводилась святкова програма: грали в веселі ігри, разом співали різдвяні пісні-колядки, а також нагадали історію про те, як Ісус немовлям прийшов в цей світ, щоб відкрити всім людям шлях до спасіння.

Подяка Богу і тим людям, які підтримують ці деннні центри і в цьому році потурбувались, щоби діти отримали чудові подарунки!

Денний центр “Перлина”

Денний центр “Чисте серце”

Денний центр “ПерлинКа”

Ця подія проходила на святковому богослужінні в церкві «Дім Евангелія» м. Хмельницький, куди за доброю традицією були запрошені діти та вчителя з будинку-інтернату, над яким вже багато років церква несе шефство.

В цьому році досить особливо готувався Різдвяний вечір учасниками денного центру – вони навіть зібрали свій маленький хор. Сприяла цьому Люба – одна з постійних добровільних помічниць, яка виявила бажання займатися додатково з дітьми, після того як пройшла навчання в ХРБК м. Дунаєвці за фахом регент хору. Вони разом вивчили декілька Різдвяних пісень. А також позаймалася з Вікою і вони чудово заспівали дуетом.

Учасники денного центру підготували для гостей постановку під назвою «Пророцтва на всі часи», яка розповідала про те, які пророцтва в Біблії вказували на народження Ісуса Христа. Ця сценка супроводжувалася діалогом Ангела та Малюка, а усі інші учасники відтворювали події різних біблійних сюжетів. Яскраві костюми, переживання, гості – все це зробило цей вечір яскравим та незабутнім і для гостей і для самих учасників програми!

ВКМПО «Вибір» спільно з Церквою Голгофи провели свято в соціальній службі для дітей з ДЦП.
Свято було присвячене святому Миколаю, і ведучі розповідали дітям, батькам та співробітникам про те, що це за свято, чому люди шанують Миколая і про те, як приємно дарувати та отримувати подарунки.
Серця організаторів горіли щастям від тих посмішок, які вони бачили на обличчях дітей під час ігор і конкурсів! Всі були глибоко зворушені їх сміхом, коли діти отримували цукерки та подарунки!
Величезна подяка всім партнерам, які всіляко підтримують роботу з дітьми, – такі свята надихають, окриляють і зміцнюють бажання продовжувати робити для дітей та їх сімей все, щоб вони частіше посміхалися і сміялися!

Чудовою можливістю благословив Бог нас провести презентацію служінь благодійного фонду «Молодь для Христа» та організації «Вибір» для церков і організацій, які зацікавилися роботою з дітьми ризику.
Незважаючи на те, що на презентації не було багато людей, ті, хто там були, прийняли рішення про подальшу підтримку роботи нашої організації. Ми впевнені, що в сукупності ми зможемо допомогти багатьом дітям. Одним з переваг презентації було те, що гостям були представлені конкретні проекти та конкретні діти, яким можна допомагати, яких можна відвідувати і брати активну особисту участь у їх житті.

Ми дуже раді, що вже місяць, як функціонує новий денний центр у Житомирі! Там вже є постійний контингент дітей, і в основному це хлопчики 9 – 14 років. На кожній зустрічі присутні не менше 15 чоловік і схоже, що чим далі, тим хлопців буде все більше і більше!
Їх навіть не бентежить те, що лідери наполегливо перевіряють те, як хлопчики відвідують школу, які отримують оцінки і т.п. Очевидно, що кохання і щира турбота наших співробітників та волонтерів по серйозному впливає на самих «крутих пацанів».

4 листопада 2008 року Андрияшина Олександра та Крахмаль Тетяна – співробітники організації „Вибір” були присутні на святкуванні 20-річчя роботи служби у справах дітей, сім’ї та молоді Деснянського району м. Києва. Під час святкування їх було нагороджено подяками за ініціативність, співпрацю та надання допомоги у проведенні свят для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей групи ризику.

2 листопада 2008 року в нашій країні вітали всіх соціальних працівників з професійним святом. Оскільки Господь надав нам можливість бути соціальними працівниками за фахом та співпрацювати з соціальними службами Деснянського та Голосіївського районів м. Київа, ми також приєднались до привітань працівників цієї особливої сфери діяльності.

24-25 жовтня соціальним департаментом організації „ Вибір” було проведено тренінг для волонтерів з 5 областей України. Тренінг відбувався протягом двох днів на базі офісу партнерської організації „Молодь для Христа” в м. Ірпінь. Всі присутні відмітили, що найбільше їм сподобалось активне спілкування, можливість ділитися досвідом та насичений розклад роботи тренінгу. Учасники також залишилися задоволеними практичністю навчального матеріалу та способом його викладання.