Співробітники ВМКПО “Вибір” Крохмаль Тетяна і координатор соціального відділу Гураль Надія мали нагоду побувати на зустрічі ДЦ Троєщина, м. Київ.  В ході цієї зустрічі Надія Гураль познайомилась з дітьми та поспілкувалась з ними, поки вони грали в різні розвиваючі ігри та розгадували головоломки. Цього разу діти роздумували з Тетяною про те як добре, що в них є мама. Також кожен міг поділитися тими якостями за які вони люблять свою маму, прагнучи написати їх якомога більше. А потім з Надією зробити “сердечко дружби”, і поглянути як багато переплетень потрібно, щоб наші стосунки з друзями, мамою або Богом були міцними та красивими. Всі діти на відмінно зробили цю саморобку. На завершення зустрічі ми всі дружньо вишокувалися  для загальної фотографії зі своїми красивими сердечками!
Також була можливість зустрітися та познайомитися з керівниками Деснянською районного центру служб для молоді на базі якого проходять зустрічі цього денного центру.

Свято проходило в приміщенні соціальної служби, де проводяться зустрічі цього денного центру. Цого разу діти брали участь в Новорічному спектаклі, в якому показали, як недивлячись на заздрість та злість деяких осіб, все ж таки перемагає добро та любов.

Головними глядачами на цьому святі були батьки та рідні дітей, які заздалегідь потурбувалися про костюми та прийшли підтримати їх під час виступу.

Робітники та волонтери ВМКПО “Вибір” провели цікаві конкурси та роздали дітям подарунки, що приготували люди, які підтримують нашу діяльність.

Висловлюємо подяку всім, хто потурбувався, щоби це свято пройшло так яскраво та весело для дітей!

ВКМПО «Вибір» спільно з Церквою Голгофи провели свято в соціальній службі для дітей з ДЦП.
Свято було присвячене святому Миколаю, і ведучі розповідали дітям, батькам та співробітникам про те, що це за свято, чому люди шанують Миколая і про те, як приємно дарувати та отримувати подарунки.
Серця організаторів горіли щастям від тих посмішок, які вони бачили на обличчях дітей під час ігор і конкурсів! Всі були глибоко зворушені їх сміхом, коли діти отримували цукерки та подарунки!
Величезна подяка всім партнерам, які всіляко підтримують роботу з дітьми, – такі свята надихають, окриляють і зміцнюють бажання продовжувати робити для дітей та їх сімей все, щоб вони частіше посміхалися і сміялися!

Чудовою можливістю благословив Бог нас провести презентацію служінь благодійного фонду «Молодь для Христа» та організації «Вибір» для церков і організацій, які зацікавилися роботою з дітьми ризику.
Незважаючи на те, що на презентації не було багато людей, ті, хто там були, прийняли рішення про подальшу підтримку роботи нашої організації. Ми впевнені, що в сукупності ми зможемо допомогти багатьом дітям. Одним з переваг презентації було те, що гостям були представлені конкретні проекти та конкретні діти, яким можна допомагати, яких можна відвідувати і брати активну особисту участь у їх житті.

4 листопада 2008 року Андрияшина Олександра та Крахмаль Тетяна – співробітники організації „Вибір” були присутні на святкуванні 20-річчя роботи служби у справах дітей, сім’ї та молоді Деснянського району м. Києва. Під час святкування їх було нагороджено подяками за ініціативність, співпрацю та надання допомоги у проведенні свят для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей групи ризику.

2 листопада 2008 року в нашій країні вітали всіх соціальних працівників з професійним святом. Оскільки Господь надав нам можливість бути соціальними працівниками за фахом та співпрацювати з соціальними службами Деснянського та Голосіївського районів м. Київа, ми також приєднались до привітань працівників цієї особливої сфери діяльності.

24-25 жовтня соціальним департаментом організації „ Вибір” було проведено тренінг для волонтерів з 5 областей України. Тренінг відбувався протягом двох днів на базі офісу партнерської організації „Молодь для Христа” в м. Ірпінь. Всі присутні відмітили, що найбільше їм сподобалось активне спілкування, можливість ділитися досвідом та насичений розклад роботи тренінгу. Учасники також залишилися задоволеними практичністю навчального матеріалу та способом його викладання.