відбулася на початку навчального року,  після дивного літнього відпочинку. На неї зібралися майже всі лідери зі своїми командами, щоб поспілкуватися і обговорити плани на цей рік. Як не дивно, але метою зустрічі було познайомити цю молодь між собою, тому що вони займаючись однією справою, зустрічаються лише на великих зустрічах з дітьми, або з командою ВМКПО “ВИБІР” щодо питань розвитку їх діяльності. Кожна команда (або лідер) розповіли і поділилися гарними новинами і потребами  в своїй роботі.
Подяка Богу і людям, які підтримують фінансово, тому що в нас була можливість вручити кожному лідерові «подяку» тим, хто посвячено працював протягом минулого навчального року від ВМКПО «ВИБІР», і ресурсний матеріал по дитячому служінню для всієї команди. Всі, хто залишився на чаювання мали нагоду ближче один з одним познайомитися і поділитися особливими моментами, які вони переживали за цей рік в своєму житті.
Одностайно вирішили, що варто продовжувати такі зустрічі і періодично збиратися разом, тому що це велике підбадьорення і підтримка – поспілкуватися з тими, хто тебе добре розуміє!