Впродовж трьох днів Надія Гураль і Людмила Кашуба, співробітники соціального відділу ВМКПО “ВИБІР” мали можливість поспілкуватися з місцевою командою, яка має бажання почати служіння з неблагополучними дітьми. Разом вони розглянули основні моменти, з чого краще починати роботу в цьому напрямку, та що необхідно підготувати заздалегідь.
А також різні варіанти, щоби розпочати єфективне дитяче служіння в цій місцевості. Сподіваємося, що в їм вдасться крок за кроком втілити в життя ці задуми та реалізувати при цьому всі таланти, що вони мають.
Особлива вдячність всім, хто причепний до організації конференцій з питань лідерства – велика радість допомагати тим, хто хоче робити щось корисне і шукає шляхи як краще!

24-25 жовтня соціальним департаментом організації „ Вибір” було проведено тренінг для волонтерів з 5 областей України. Тренінг відбувався протягом двох днів на базі офісу партнерської організації „Молодь для Христа” в м. Ірпінь. Всі присутні відмітили, що найбільше їм сподобалось активне спілкування, можливість ділитися досвідом та насичений розклад роботи тренінгу. Учасники також залишилися задоволеними практичністю навчального матеріалу та способом його викладання.