Дуже цікаво відзначали це свято діти - підготувавши програму на служіння в церкві з постановкою про воскресіння Ісуса, а також пісні та вірші. Великою радістю для всіх було те, що на цю подію прийшли поглянути їх рідні. Після служіння діти з наставниками більше 2-х годин грали в цікаву гру, яка вчить приймати рішення відносно свого життя та наочно показує взаємозв’язок між друзями, роботою, грошима, освітою, часом й добрими справами.

А наступного дня молодь, діти і навіть старші розмістилися в машинах й відправилися на природу в найближчий ліс. Тут вдосталь можна було побігати у футбол, а дівчатам повболівати за улюблену команду. А потім з апетитом з’їсти все, що приготували і принесли добрі люди. Після обіду всі разом поспівали молодіжні пісні, та послухали Сергія, який розповів, чому красти погано!

Далі старші пішли грати у волейбол, а діти грали в гру “принеси річ”, поки сил зовсім не залишилося та навіть найактивніші з дітей не вгамувалися.

Слава Богу за прекрасну погоду та чудове спілкування!

В цей день відбулося одразу дві різдвяні зустрічі, які провела команда волонтерів з м.Хмельницький.

В с.Ялтушків зустріч проходила в місцевому кафе, де для дітей приготували смачний обід. Також була гарна нагода більше познайомитись з дітьми, спілкуючись за столами та граючи в одній команді. І звісно послухали про справжню цінність Різдва для кожного з нас.

Подібна зустріч, але вже в домашній атмосфері пройшла й в с. Слобода Гулівська. Тут діти змагались вітаючи один одного, та розповідаючи все, що знають про Різдвяні події, відповідаючи на цікаві запитання.

Всі діти отримали чудові подарунки, підготовлені місією “Сумка самарянина” та з безліччю яскравих вражень розійшлись по домівках.

Денний центр с. Ялтушків

Денний центр с. Слобода Гулівська