Різдво – це чудовий час, коли всюди звіщається вістка про народження Ісуса Христа!

З 24 по 27 грудня 2008 року проводилися різдвяні свята в денних центрах “Перлина” та “Чисте серце” м. Житомир, а також в денному центрі “Перлинка” в с.Іванівка Житомирської області.

В кожному денному центрі проводилась святкова програма: грали в веселі ігри, разом співали різдвяні пісні-колядки, а також нагадали історію про те, як Ісус немовлям прийшов в цей світ, щоб відкрити всім людям шлях до спасіння.

Подяка Богу і тим людям, які підтримують ці деннні центри і в цьому році потурбувались, щоби діти отримали чудові подарунки!

Денний центр “Перлина”

Денний центр “Чисте серце”

Денний центр “ПерлинКа”

Ми дуже раді, що вже місяць, як функціонує новий денний центр у Житомирі! Там вже є постійний контингент дітей, і в основному це хлопчики 9 – 14 років. На кожній зустрічі присутні не менше 15 чоловік і схоже, що чим далі, тим хлопців буде все більше і більше!
Їх навіть не бентежить те, що лідери наполегливо перевіряють те, як хлопчики відвідують школу, які отримують оцінки і т.п. Очевидно, що кохання і щира турбота наших співробітників та волонтерів по серйозному впливає на самих «крутих пацанів».