В п’ятницю 12 червня на завершальній зустрічі цього навчального року команда денного центру “Перлина” провела свято першого випуску. В центрі уваги опинилися 4 випускники – 2 хлопця та 2 дівчини, які вже протягом 2-3 років регулярно відвідували зустрічі ДЦ.

Привітати їх та сказати слова настанов були запрошені: Геннадій Янченко – молодіжний лідер місцевої церкви, на базі якої й проходять зустрічі ДЦ; Гураль Надія – координатор соціального відділу ВМКПО “ВИБІР”; Андрій Талько – координатор відділу “Виховання лідерів”, МДХ і керівник молоді Житомирської області; Павло Михайлович Храпак – пастор місцевої церкви.
Усі вони бажали дітям не зупинятися на досягнутому, а продовжувати слідувати вибраною дорогою й при цьому допомагати людям, що оточують їх.

Особливу вдячність хочеться висловити тим наставникам, які впродовж всіх цих років вкладали частинку свого серця в цих дітей: вчили, готували, прибирали або навіть просто підбадьорювали їх.

Також надихає те, що на це свято прийшла мама однієї з випускниць, та й особисто подякувала наставників денного центру за допомогу у вихованні дочки. Окрім поздоровлень всі діти отримали цінні подарунки, які ще знадобляться їм в подальшому житті та вітальні грамоти.

На закінчення всі разом зібралися за солодким столом й дивилися цікаві фотографії випускників, як вони помінялися за цей час.  Вдячні Богові за цих дітей і молимося, щоб Він зберіг їх від зла!

Президент ВМКПО “ВИБІР” Андрій Костишин та координатор соціального відділу Гураль Надія з партнерами МБФ “Молодь для Христа” з Північної Ірландії Малколмом і Карсоном, відвідали зустріч в ДЦ “Перлина” м. Житомир. Позаймавшись на комп’ютерах діти зібралися в тісне коло, щоб поспілкуватися та познайомитись з іноземними гостями. Це був забавний час, коли діти могли розпитати про найрізноманітніші речі у Малколма та вислухати його думку про це. Діти зачипили усі теми – про сім’ю та дітей, домашніх тварин, машини й навіть про футбол. Потім послухали пораду від Малколма як залишатися завжди зеленими та свіжими в Бозі.  А також з Інною, помічником денного центру, змогли поміркувати про те до чого в нашому житті приводить заздрість на прикладі Іосифа та його братів. Дуже приємно, що діти вільно почувають себе в денному центрі та з радістю допомагають накрити столи для обіду й поприбирати приміщення після зустрічі.

Подяка Богу та всім задіяним людям, що ці діти можуть збиратися на подібні зустрічі!

Різдво – це чудовий час, коли всюди звіщається вістка про народження Ісуса Христа!

З 24 по 27 грудня 2008 року проводилися різдвяні свята в денних центрах “Перлина” та “Чисте серце” м. Житомир, а також в денному центрі “Перлинка” в с.Іванівка Житомирської області.

В кожному денному центрі проводилась святкова програма: грали в веселі ігри, разом співали різдвяні пісні-колядки, а також нагадали історію про те, як Ісус немовлям прийшов в цей світ, щоб відкрити всім людям шлях до спасіння.

Подяка Богу і тим людям, які підтримують ці деннні центри і в цьому році потурбувались, щоби діти отримали чудові подарунки!

Денний центр “Перлина”

Денний центр “Чисте серце”

Денний центр “ПерлинКа”