Відвідати старих друзів та познайомитися з новими, а також просто виїхати з Хмельницького на природу і цікаво провести вільний час – така була мета цієї подорожі.

Як не дивно, але всі поводилися добре дорогою туди й назад, а мандрівка електричкою такою кількістю привнесло свій колорит.
Одним з приємних моментів було те, що за організацію цієї події взявся один з наших постійних  волонтерів Вадим, який також в складі команди денного центру с. Вовковинці. А всі діти відповідали за якусь частинку програми.
Наприклад, Коля відповідав за музичний супровід на гітарі - всі ще не звикли, що в нас є свій гітарист, а також він був ведучим всієї програми.  Дівчата підготували та провели веселі ігри й конкурси, після яких всі швидко відчули себе затишно навіть в такій великій компанії. Адже нас приїхало 15 чоловік, а також прийшло місцевих 7 дітей. Навіть прийшли дівчата, які вже давненько вже не заглядали на подібні зустрічі. Дуже приємно було з ними поспілкуватися.
Тема була мобільною та цікавою — ми разом проводили наочне дослідження, яке підготували та провели дві Наталії, волонтери денного центру с. Вовковинці.
Ще був конкурс для тих, хто приготував подарунок другу, і ми провели лотерею та зробили обмін. Попивши чаю, завершили зустріч молитвою подяки та помандрували додому.
Ця зустріч ще довго буде зігрівати наші серця!