з нагоди всесвітнього Дня Захисту Дітей відбулося безліч різних акцій та святкувань.
Волонтери ВМКПО “Вибір” разом з групою дітей з Хмельницького Денного Центру брали участь у заході, що був організований у центральному парку міською службою у справах дітей. Танцювальні та музичні колективи зі вього міста підготували свої номери. Команда “Вибору” з гаслом “Захистити дитину – отримати людину!” мала нагоду поспілкуватися з батьками, загострити увагу на темі захисту дітей від насильства та пороздавати проспекти, що роз”яснюють роботу Денних Центрів. А діти з Денного Центру мали змогу взяти участь у конкурсах та іграх, які проводили ведучі та виграти цікаві призи. Особливо проявилити свої таланти діти змогли у конкурсі на найкращий малюнок – на тему захисту дітей.
А усім меншим дітям команда “Вибору” вручала маленькі подарунки – надувні кульки у вигляді квіточок або тваринок, які їм дуже сподобались. На закінчення свята всі, хто мав бажання залишилися пограти в ігри з парашутом, а потім побігли на безкоштовні атракціони у парку. Всі діти були запрошені на заняття в Денний Центр.
Дякуємо всім, хто допомагав в організації свята!

Слава Богу за можливості, які Він дає! Місцевий автосалон “Ніссан” у м.Хмельницькому задумав зробити благодійну акцію, присвячену “Дню Захисту Дітей” і просвети її на терріторії автосалону “Ніссан” ЛІГА 2.
Організатори – дирекція салону почули від наших волонтерів про ВМКПО “Вибір” і запросили нашу команду волонтерів допомогти у проведенні дитячої програми.Організатори самі потурбувалися про всі орг-питання, навіть самі зібрали дітей з батьками. А ми під гаслом акції “Захистити дитину – отримати людину” мали змогу загострили увагу присутніх на проблемах насильства над дітьми та закликали не бути байдужими, коли бачать дитину у небезпечній ситуації.
Усі діти мали гарну нагоду весело провести час, показати свої таланти, проявити себе у різних конкурсах, іграх, піснях та  отримати призи. Також взяти участь у конкурсі на найкращий малюнок. А ще на святі був безкоштовний батут, з якого менші діти майже не злазили.
Діти були дуже активні, а їх батьки вболівали за них та також мали змогу взяти участь у грі “Крокодил”. Діти показували без слів якусь тваринку, а батьки мали відгадати хто це в разі успіху отримати приз.
І діти, і ще більше самі батьки були дуже задоволені, тому що протягом 2,5 годин вони могли цікаво відпочити і спостерігати, які їх діти талановиті!

відбулася в м.Хмельницький, на базі одного з перших Денних Ценнтрів в Україні, де вже протягом 4 років звершується робота з дітьми ризику. Учасники конференції з’їхались з різних куточків України – Черкаси, Житомир, Тернопіль, Одесо, Київ, але переважна більшість була з Хмельницького та області.
В перший день конференції розглядалися питання, щодо випадків насильства над дітьми і як потрібно реагувати на них, та які дії чинити. Андрій Миколайович Костишин – президент ВМКПО “ВИБІР”, наставляв молодь, щоб вони мали гаряче серце, щодо тих дітей та сімей, які опинилися в біді і не відвертали очі від них, але мали мудрість коли йдуть допомогати і намагалися уникати помилок. А Дмитро Вікторович Баланюк – головний спеціаліст відділу у справах дітей у м. Хмельницькому наголосив, що допомагаючи сімям, потрібно робити це у рамках законності та взаємоповаги. Він дав чудові поради для молоді, щодо безпеки та правильного реагування у кризових ситуаціях, та закликав не брати на себе більше ніж потрібно, а своєчасно попереджати державні органи про небезпечні ситуації.
Після цього Надія Гураль – координатор роботи ВМКПО “ВИБІР”, презентувала новий документ “Правила та рекомендації по роботі з неповнолітніми”, де зібрані усі поради та механізм, яким чином вирішуються питання захисту дітей в органфізації.
Другий день конференції був присвячений літньому відпочинку та правилам, яких має дотримуватись команда волонтерів, щоби уникнути компроментуючих та небезпечних ситуацій з дітьми.
Наш гість – Евгенія Шевченко, яка координує літні проєкти організації “Молодь для Христа”, зауважила, як багато важливих та доленосних рішень молодь та підлітки приймають саме під час літнього відпочинку, адже є вільний час пороздумовувати над своїм життям. І закликала молодь наставляти дітей на здійснення добрих вчинків, щодо друзів, батьків та інших людей.
Після обговорення планів на літо, всі учасники зробили загальне фото напамять.
Подяка всім, хто допомагав у організаційній частині конференції та забезпечив смачне харчування та комфортне проживання всім гостям та учасникам конференції.

Гураль Надія,
координатор роботи ВМКПО “Вибір”

На першу святкову зустріч прийшло 8 нових дітей і дівчина, яка вже давненько не приходила – це дуже підбадьорило всіх присутніх, а саме – 15 дітей які вже не один рік ходять в Денний Центр та 3 лідерів, які чудово послужили дітям й організували всю програму. Також великим досягненням стало те, що майже всю програму найстарші діти провели самостійно. Кожний з них підготував якусь частину зустрічі, а наш стабільний волонтер Світлана, як ведуча розставила всіх по-черзі! Усі мали нагоду побачити і сценку від випускників, і поспівати пісні з Колею та Богданом, а дівчата провели ігри-конкурси, після яких всі відчули себе більш вільно та весело. Дуже цікаво пройшла гра-сценка “Ріпка”, яку нам відтворили під керівництвом ведучих нові діти, вони виявилися вельми театральними персонами, та не соромлячись цікаво обіграли всі ролі. На радість всім, була можливість підготувати для нових дітей подарунки, тому на закінчення зустрічі провели конкурс-лотерею за позначеннями на бейджах. А дівчинка Маша отримала додатковий подарунок, тому що привела більше всього друзів. За святковим столом усі мали нагоду більше поспілкуватися й ближче познайомитися.

Величезна подяка людям, які потурбувалися про подарунки та солодкий стіл для всіх дітей!

Відвідати старих друзів та познайомитися з новими, а також просто виїхати з Хмельницького на природу і цікаво провести вільний час – така була мета цієї подорожі.

Як не дивно, але всі поводилися добре дорогою туди й назад, а мандрівка електричкою такою кількістю привнесло свій колорит.
Одним з приємних моментів було те, що за організацію цієї події взявся один з наших постійних  волонтерів Вадим, який також в складі команди денного центру с. Вовковинці. А всі діти відповідали за якусь частинку програми.
Наприклад, Коля відповідав за музичний супровід на гітарі - всі ще не звикли, що в нас є свій гітарист, а також він був ведучим всієї програми.  Дівчата підготували та провели веселі ігри й конкурси, після яких всі швидко відчули себе затишно навіть в такій великій компанії. Адже нас приїхало 15 чоловік, а також прийшло місцевих 7 дітей. Навіть прийшли дівчата, які вже давненько вже не заглядали на подібні зустрічі. Дуже приємно було з ними поспілкуватися.
Тема була мобільною та цікавою — ми разом проводили наочне дослідження, яке підготували та провели дві Наталії, волонтери денного центру с. Вовковинці.
Ще був конкурс для тих, хто приготував подарунок другу, і ми провели лотерею та зробили обмін. Попивши чаю, завершили зустріч молитвою подяки та помандрували додому.
Ця зустріч ще довго буде зігрівати наші серця!

Ця подія проходила на святковому богослужінні в церкві «Дім Евангелія» м. Хмельницький, куди за доброю традицією були запрошені діти та вчителя з будинку-інтернату, над яким вже багато років церква несе шефство.

В цьому році досить особливо готувався Різдвяний вечір учасниками денного центру – вони навіть зібрали свій маленький хор. Сприяла цьому Люба – одна з постійних добровільних помічниць, яка виявила бажання займатися додатково з дітьми, після того як пройшла навчання в ХРБК м. Дунаєвці за фахом регент хору. Вони разом вивчили декілька Різдвяних пісень. А також позаймалася з Вікою і вони чудово заспівали дуетом.

Учасники денного центру підготували для гостей постановку під назвою «Пророцтва на всі часи», яка розповідала про те, які пророцтва в Біблії вказували на народження Ісуса Христа. Ця сценка супроводжувалася діалогом Ангела та Малюка, а усі інші учасники відтворювали події різних біблійних сюжетів. Яскраві костюми, переживання, гості – все це зробило цей вечір яскравим та незабутнім і для гостей і для самих учасників програми!