Одна добра людина, яка працює на хмельницькому речовому ринку, відкрила своє серце і віддала, той товар, який вже давно лежить на складі. ЇЇ щедрий дар дав чудову нагоду зустрітися з малюками і роздати їм гарні нові кофтинки.
Хтось допоміг знайти малечу 3-4 років, хтось запропонував свій транспорт, кожен послужив як міг і в результаті ми познайомилися з багатьма новими дітками, принесли їм Божу любов, виконали хорошу справу заради Господа.
Кожна зустріч була особливою. стільки різних історій! Наприклад, два брати і сестричка: Владік, Денис і Марійка, дуже схожі між собою, завжди підтримую один одного і радіють, незважаючи на те, де перебувають – чи декілька місяців в притулку-розподільнику, бо жити в своїй рідній сім’ї стало небезпечно для життя, чи живуть з мамою, яка сама ще дитина або якось намагається вижити в цьому світі, чи в прийомній родині, де вони опинились, пройшовши у свої 3 роки вже безліч негараздів.
Під час знайомства з нами хтось з дітей ні на крок не відходить від тебе і щебече як пташеня, а хтось сором’язливо чекає своєї черги. Але всім їм неважливо чи підійде розмір кофтинки або чи не задовгі будуть рукави – вони стоять в черзі за чимось іншим…
За нашою увагою, нашою щирою посмішкою, за тим, щоб ми приділили їм час і послухати, як вони намагаються висловити свої почуття і розповісти одразу усі новини свого життя.
Подяка Богу за те, що є ще в світі добрі люди, які мають жертовні серця і завдяки яким отакі акції вносять у дитячі сердечка трохи більше радості і Божого світла.

Команда ВМКПО “Вибір”

В п’ятницю 12 червня на завершальній зустрічі цього навчального року команда денного центру “Перлина” провела свято першого випуску. В центрі уваги опинилися 4 випускники – 2 хлопця та 2 дівчини, які вже протягом 2-3 років регулярно відвідували зустрічі ДЦ.

Привітати їх та сказати слова настанов були запрошені: Геннадій Янченко – молодіжний лідер місцевої церкви, на базі якої й проходять зустрічі ДЦ; Гураль Надія – координатор соціального відділу ВМКПО “ВИБІР”; Андрій Талько – координатор відділу “Виховання лідерів”, МДХ і керівник молоді Житомирської області; Павло Михайлович Храпак – пастор місцевої церкви.
Усі вони бажали дітям не зупинятися на досягнутому, а продовжувати слідувати вибраною дорогою й при цьому допомагати людям, що оточують їх.

Особливу вдячність хочеться висловити тим наставникам, які впродовж всіх цих років вкладали частинку свого серця в цих дітей: вчили, готували, прибирали або навіть просто підбадьорювали їх.

Також надихає те, що на це свято прийшла мама однієї з випускниць, та й особисто подякувала наставників денного центру за допомогу у вихованні дочки. Окрім поздоровлень всі діти отримали цінні подарунки, які ще знадобляться їм в подальшому житті та вітальні грамоти.

На закінчення всі разом зібралися за солодким столом й дивилися цікаві фотографії випускників, як вони помінялися за цей час.  Вдячні Богові за цих дітей і молимося, щоб Він зберіг їх від зла!

Президент ВМКПО “ВИБІР” Андрій Костишин та координатор соціального відділу Гураль Надія з партнерами МБФ “Молодь для Христа” з Північної Ірландії Малколмом і Карсоном, відвідали зустріч в ДЦ “Перлина” м. Житомир. Позаймавшись на комп’ютерах діти зібралися в тісне коло, щоб поспілкуватися та познайомитись з іноземними гостями. Це був забавний час, коли діти могли розпитати про найрізноманітніші речі у Малколма та вислухати його думку про це. Діти зачипили усі теми – про сім’ю та дітей, домашніх тварин, машини й навіть про футбол. Потім послухали пораду від Малколма як залишатися завжди зеленими та свіжими в Бозі.  А також з Інною, помічником денного центру, змогли поміркувати про те до чого в нашому житті приводить заздрість на прикладі Іосифа та його братів. Дуже приємно, що діти вільно почувають себе в денному центрі та з радістю допомагають накрити столи для обіду й поприбирати приміщення після зустрічі.

Подяка Богу та всім задіяним людям, що ці діти можуть збиратися на подібні зустрічі!

В ході цієї перед Пасхальної поїздки директор “Молодь для Христа” Андрій Костишин та координатор соціального відділу Надія Гураль змогли відвідати чотири дитячих зустрічі в Денних Центрах та поспілкуватися з місцевими дітьми та наставниками. А також особисто роздати всім дівчаткам взуття, яким нас благословила церква пастора Крега (штат Колорадо, США).

В Житомирській області ми відвідали Пасхальну зустріч ДЦ “Перлина” с. Івановка, де було присутньо 20 дітей, які саме тоді робили вітальну листівку батькам. Також був час поспілкуватися з командою та передати взуттєве благословіння для ДЦ “Перлина” та ДЦ “Чисте серце” м. Житомир. Слава Богу, були й більші розміри взуття, тому ми змогли благословити команду – дівчат-волонтерів, а також пощастило деяким мамам хлопців.

Ще була нагода зустрітися з лідерами команди, в  яких є бажання також почати роботу з дітьми ризику в м. Житомир, та обговорити варіанти відкриття ще одного ДЦ в іншому районі цього міста. Сподіваємося, щоб збереться команда вірних людей для цїєї справи.

В Хмельницькій області проходіла зустріч першої групи ДЦ, де 10 дітей та стільки ж помічників з молоді проводили репетицію постановки на Пасхальну зустріч молодіжного клубу та вчили пісні, щоб поїхати в маленькі церкви нашої області й прийняти участь там в служінні. Тут дівчта також зраділи, отримавши по новій парі літнього взуття.

В ДЦ с. Вовковинці прийшло 10 дітей на зустріч та знову були нові діти - братик і сестричка. Тут на додаток до взуття була можливість роздати нові джинсові курточки, якими нас благословили люди, що працюють на Хмельницькому речовому ринку.

А також встигли на зустріч в ДЦ с. Слобода Гулівська, де змогли розім’яти кісточки та пограти у волейбол, поспівати пісні й поспілкуватися з дітьми та хмельницькою молоддю, яка проводе тут зустрічі. І тут знайши взуття не лише дівчаткам, але і для декількох сімей, яким це було якраз до речі.

В ході цього туру ми відновили контакти з денним центром в Черкасах, де продовжується постійна робота з дітьми ризику, близько 20 з яких приходять на зустрічі кожний понеділок та п’ятницю. Ми зібрали їм взуття та курточки. А також благословили дітей, які приходять на зустрічі в с. Нове Залісся Київської області.

Слава Богу за безліч вражень та підбадьорення, які всі отримали в ході цієї поїздки! За тих людей, які благословили нас речами та зробили цей тур можливим! Сподімаємося, що разом ми зможемо допомогти ще багатьом дітям в їх потребах!

Різдво – це чудовий час, коли всюди звіщається вістка про народження Ісуса Христа!

З 24 по 27 грудня 2008 року проводилися різдвяні свята в денних центрах “Перлина” та “Чисте серце” м. Житомир, а також в денному центрі “Перлинка” в с.Іванівка Житомирської області.

В кожному денному центрі проводилась святкова програма: грали в веселі ігри, разом співали різдвяні пісні-колядки, а також нагадали історію про те, як Ісус немовлям прийшов в цей світ, щоб відкрити всім людям шлях до спасіння.

Подяка Богу і тим людям, які підтримують ці деннні центри і в цьому році потурбувались, щоби діти отримали чудові подарунки!

Денний центр “Перлина”

Денний центр “Чисте серце”

Денний центр “ПерлинКа”

Ми дуже раді, що вже місяць, як функціонує новий денний центр у Житомирі! Там вже є постійний контингент дітей, і в основному це хлопчики 9 – 14 років. На кожній зустрічі присутні не менше 15 чоловік і схоже, що чим далі, тим хлопців буде все більше і більше!
Їх навіть не бентежить те, що лідери наполегливо перевіряють те, як хлопчики відвідують школу, які отримують оцінки і т.п. Очевидно, що кохання і щира турбота наших співробітників та волонтерів по серйозному впливає на самих «крутих пацанів».