Під час шкільної оздоровчої програми проходив денний табір «БУМ» – (Будні Української Молоді). Для проведення якого об’єдналися усі хто зміг: адміністрація школи та місцева влада, фонд «Добра Воля» та ВМКПО «ВИБІР», Хмельницька та Вінницька молодь, а також місцеві церкви. Такими спільними зусиллями зуміли провести незабутнє соціально та духовний корисний час для 140 дітей, які отримали безліч приємних вражень.
Адже 8 дитячих груп змагалися між собою, як на спортивному майданчику в естафетах, так і на сцені в конкурсах та різних постановках. Усі разом діти вивчили багато пісень, а також ті, хто хотіли, могли розібрати цікаві історії з Біблії про Данила, який у всіх життєвих ситуаціях довіряв Богові. Крім того щодня всім табором грали в ігри, де треба було і бігати і думати всією групою, щоб перемогти. Найяскравішою з них виявилася гра «Життя за годину», де діти мали нагоду не лише повчитися в школі, але й в університеті, попрацювати на роботі, зіграти весілля, стати «зіркою сцени»,  побувати за кордоном – а ті, хто при цьому трохи заробив, купували дарунки в спеціальному магазині.
Втішало те, що в таборі були майже всі діти, які відвідували зустрічі денного центру і вони відчували себе набагато впевнініше, ніж інші. Хотілося б і далі продовжувати зустрічі з ними, щоб вони ще більше могли проявляти свої здібності й таланти.
Команда табору «БУМ».

Дуже цікаво відзначали це свято діти - підготувавши програму на служіння в церкві з постановкою про воскресіння Ісуса, а також пісні та вірші. Великою радістю для всіх було те, що на цю подію прийшли поглянути їх рідні. Після служіння діти з наставниками більше 2-х годин грали в цікаву гру, яка вчить приймати рішення відносно свого життя та наочно показує взаємозв’язок між друзями, роботою, грошима, освітою, часом й добрими справами.

А наступного дня молодь, діти і навіть старші розмістилися в машинах й відправилися на природу в найближчий ліс. Тут вдосталь можна було побігати у футбол, а дівчатам повболівати за улюблену команду. А потім з апетитом з’їсти все, що приготували і принесли добрі люди. Після обіду всі разом поспівали молодіжні пісні, та послухали Сергія, який розповів, чому красти погано!

Далі старші пішли грати у волейбол, а діти грали в гру “принеси річ”, поки сил зовсім не залишилося та навіть найактивніші з дітей не вгамувалися.

Слава Богу за прекрасну погоду та чудове спілкування!

В ході цієї перед Пасхальної поїздки директор “Молодь для Христа” Андрій Костишин та координатор соціального відділу Надія Гураль змогли відвідати чотири дитячих зустрічі в Денних Центрах та поспілкуватися з місцевими дітьми та наставниками. А також особисто роздати всім дівчаткам взуття, яким нас благословила церква пастора Крега (штат Колорадо, США).

В Житомирській області ми відвідали Пасхальну зустріч ДЦ “Перлина” с. Івановка, де було присутньо 20 дітей, які саме тоді робили вітальну листівку батькам. Також був час поспілкуватися з командою та передати взуттєве благословіння для ДЦ “Перлина” та ДЦ “Чисте серце” м. Житомир. Слава Богу, були й більші розміри взуття, тому ми змогли благословити команду – дівчат-волонтерів, а також пощастило деяким мамам хлопців.

Ще була нагода зустрітися з лідерами команди, в  яких є бажання також почати роботу з дітьми ризику в м. Житомир, та обговорити варіанти відкриття ще одного ДЦ в іншому районі цього міста. Сподіваємося, щоб збереться команда вірних людей для цїєї справи.

В Хмельницькій області проходіла зустріч першої групи ДЦ, де 10 дітей та стільки ж помічників з молоді проводили репетицію постановки на Пасхальну зустріч молодіжного клубу та вчили пісні, щоб поїхати в маленькі церкви нашої області й прийняти участь там в служінні. Тут дівчта також зраділи, отримавши по новій парі літнього взуття.

В ДЦ с. Вовковинці прийшло 10 дітей на зустріч та знову були нові діти - братик і сестричка. Тут на додаток до взуття була можливість роздати нові джинсові курточки, якими нас благословили люди, що працюють на Хмельницькому речовому ринку.

А також встигли на зустріч в ДЦ с. Слобода Гулівська, де змогли розім’яти кісточки та пограти у волейбол, поспівати пісні й поспілкуватися з дітьми та хмельницькою молоддю, яка проводе тут зустрічі. І тут знайши взуття не лише дівчаткам, але і для декількох сімей, яким це було якраз до речі.

В ході цього туру ми відновили контакти з денним центром в Черкасах, де продовжується постійна робота з дітьми ризику, близько 20 з яких приходять на зустрічі кожний понеділок та п’ятницю. Ми зібрали їм взуття та курточки. А також благословили дітей, які приходять на зустрічі в с. Нове Залісся Київської області.

Слава Богу за безліч вражень та підбадьорення, які всі отримали в ході цієї поїздки! За тих людей, які благословили нас речами та зробили цей тур можливим! Сподімаємося, що разом ми зможемо допомогти ще багатьом дітям в їх потребах!

В цей день відбулося одразу дві різдвяні зустрічі, які провела команда волонтерів з м.Хмельницький.

В с.Ялтушків зустріч проходила в місцевому кафе, де для дітей приготували смачний обід. Також була гарна нагода більше познайомитись з дітьми, спілкуючись за столами та граючи в одній команді. І звісно послухали про справжню цінність Різдва для кожного з нас.

Подібна зустріч, але вже в домашній атмосфері пройшла й в с. Слобода Гулівська. Тут діти змагались вітаючи один одного, та розповідаючи все, що знають про Різдвяні події, відповідаючи на цікаві запитання.

Всі діти отримали чудові подарунки, підготовлені місією “Сумка самарянина” та з безліччю яскравих вражень розійшлись по домівках.

Денний центр с. Ялтушків

Денний центр с. Слобода Гулівська